Manufacturer No:FP10997_LISA2-WW-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Single Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Sharp |
| Viewing Angle: | 28 deg to 72 deg |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Height: | 7 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 100 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive Pin |
| Unit Weight: | 0.016720 oz |
HOT
C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil

FP14414_LISA2-O-PIN
Brand:Ledil

FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

10048
Brand:Carclo Technical Plastics

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






