Manufacturer No:C17991_SPORT-2X2-S1
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 10 DEGREE SPOT BEAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 10 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 16 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 32 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.628758 oz |
HOT
FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

FP14414_LISA2-O-PIN
Brand:Ledil

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






