Manufacturer No:CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 90 DEG WIDE BEAM INGRESS PROTECTED PC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| For Use With: | Lumileds |
| Diameter: | 180 mm |
| Series: | VICTORIA |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 10.3 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 4 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.195821 oz |
HOT
CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil

CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil

10139
Brand:Carclo Technical Plastics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






