Manufacturer No:2700107
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED RD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Permanent Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Red |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_RD PSDSOELEDRD |
| Unit Weight: | 2.045325 oz |
HOT
C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics
OP520
Brand:Dialight
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






