Manufacturer No:C18076_LINDA-10-ZT25
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Asymmetric Beam for Wall and Shelf
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 6.09 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 130 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 2.194393 oz |
HOT
FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

2328823-3
Brand:TE Connectivity

F12075_IRIS
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






