Manufacturer No:C18074_LINDA-10-M
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 40 + 85 Deg Wide Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 40 deg 85 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 5.1 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 150 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 1.767225 oz |
HOT
CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

10139
Brand:Carclo Technical Plastics
CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

2700131
Brand:Phoenix Contact

2700123
Brand:Phoenix Contact
C18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






