Manufacturer No:C18075_LINDA-10-W
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 55 + 95 Deg Wide Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 55 deg 95 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 5.11 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 150 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOTOP025
Brand:Dialight
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

2329013-1
Brand:TE Connectivity

10417
Brand:Carclo Technical Plastics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






