Manufacturer No:FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20X35 DEG OVAL W/LOC PIN INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 20 deg x 35 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 6.3 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015803 oz |
HOT
FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

180150-0001
Brand:Molex

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

2328823-3
Brand:TE Connectivity

2700121
Brand:Phoenix Contact

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






