Manufacturer No:FP18202_LISA3-W-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Viewing Angle: | 35 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015873 oz |
HOT
F12075_IRIS
Brand:Ledil

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil

CP18557_AMY-110-S-C
Brand:Ledil

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

2700107
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






