Manufacturer No:CP18576_AMY-110-M-B
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 24 DEG MEDIUM W/HLDR B COMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 109.7 mm |
| Viewing Angle: | 24 deg |
| Series: | AMY-110 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 24.3 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 7 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.125979 oz |
HOT
C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

1-2329013-1
Brand:TE Connectivity

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18656_ADELIA-70-WW
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

10414
Brand:Carclo Technical Plastics

CP18577_AMY-110-W-B
Brand:Ledil

C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil

C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






