Manufacturer No:2700121
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BL GN
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Blinking Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Green |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BL_GN PSDSOELEDBLGN |
| Unit Weight: | 2.589109 oz |
HOT
2700121
Brand:Phoenix Contact

2700107
Brand:Phoenix Contact
OP005
Brand:Dialight

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact
OPK2-1-003
Brand:Dialight

C18429_ADELIA-75-W
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil

CP18577_AMY-110-W-B
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






