Manufacturer No:CA13629_G2-LAURA-D-P
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Assembly square
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Nichia Osram Seoul |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 13.1 mm |
| Length: | 21.6 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 180 |
| Style: | Square |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Pin Tape |
| Width: | 21.6 mm |
| Unit Weight: | 0.131925 oz |
HOT
C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil

CP18578_AMY-110-WW-B
Brand:Ledil

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






