Manufacturer No:C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20 DEG W/MIN SPILL LIGHT HI-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 20 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 14.2 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 28 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.642692 oz |
HOT
C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

LLFL-6T08-H
Brand:ams OSRAM

1-2329013-1
Brand:TE Connectivity

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

2329013-1
Brand:TE Connectivity

CP18557_AMY-110-S-C
Brand:Ledil

FP18193_LISA3-O-90-PIN
Brand:Ledil

CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






