Manufacturer No:ASMT-M006
Manufacturer:Broadcom Limited
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Collimating Lens 6 Degrees
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Broadcom Limited |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Power LED ASMT-Mxxx |
| Diameter: | 29 mm |
| Viewing Angle: | 6 deg |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Broadcom / Avago |
| Color: | Clear |
| Height: | 14.4 mm |
| Length: | 29 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 90 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Press Fit |
| Width: | 29 mm |
| Unit Weight: | 0.178134 oz |
HOT
CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil

C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

180150-0001
Brand:Molex

CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil

C17391_DAISY-7X1-WAS
Brand:Ledil
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil

10139
Brand:Carclo Technical Plastics

CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






