Manufacturer No:10048
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Optic 26.5mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Nichia Seoul LedEngin Luxeon Oslon Avago |
| Diameter: | 26.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Height: | 13.9 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Press Fit |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

LLFL-6T08-H
Brand:ams OSRAM

C16822_ELISE-110-WW
Brand:Ledil

2700122
Brand:Phoenix Contact

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

C16824_ELISE-70-M
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






