Manufacturer No:C18078_LINDA-10-UP
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 145 + 100 Deg Extra Wide Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 100 deg 145 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 10.26 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 70 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 3.185239 oz |
HOT
C16825_ELISE-70-W
Brand:Ledil

LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

2700121
Brand:Phoenix Contact

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






