Manufacturer No:C17526_LISA4-O
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20+50 Deg Oval Beam w/Pins on Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 20 deg to 50 deg |
| Series: | LISA4 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

C16826_ELISE-70-WW
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil
OPK2-1-003
Brand:Dialight

F12075_IRIS
Brand:Ledil

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






