Manufacturer No:C17389_DAISY-7X1-M
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Linear lens rectang 7 Pos 19.0x259.0mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Linear Lens |
| For Use With: | Cree Lumileds Osram Samsung |
| Viewing Angle: | 18 deg to 36 deg |
| Series: | DAISY 7X1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 8 mm |
| Length: | 259 mm |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 24 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 18 mm |
| Unit Weight: | 0.547805 oz |
HOT
C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C18606_AMBER-2X2-VSM
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil

FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Brand:Ledil

10507
Brand:Carclo Technical Plastics
OP005
Brand:Dialight

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






