Manufacturer No:C18244_DAISY-7X1-FT-D
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses LINEAR LENS MILKY MULTI PC PART
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Series: | DAISY-7X1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Length: | 19 mm |
| other: | 24 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 259 mm |
| Unit Weight: | 0.459267 oz |
HOT
C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

C16827_ELISE-50-S
Brand:Ledil

C18656_ADELIA-70-WW
Brand:Ledil

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil

1-2328823-1
Brand:TE Connectivity

FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






