Manufacturer No:CP18575_AMY-110-S-B
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 18 DEG SPOT W/HLDR B COMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 109.7 mm |
| Viewing Angle: | 18 deg |
| Series: | AMY-110 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 24.2 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 7 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.135150 oz |
HOT
C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact

2329013-2
Brand:TE Connectivity

2700119
Brand:Phoenix Contact

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil

FA11826_TINA3-WWW
Brand:Ledil

C16826_ELISE-70-WW
Brand:Ledil

2700107
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






