Manufacturer No:FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 15+50 OVAL BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 15 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.2 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.014815 oz |
HOT
2329013-2
Brand:TE Connectivity

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil
OPK2-1-003
Brand:Dialight
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

2700121
Brand:Phoenix Contact

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil

FP18193_LISA3-O-90-PIN
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






