Manufacturer No:C17523_LISA4-W
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 36 Deg Wide Beam w/Pins on Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 36 deg |
| Series: | LISA4 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil

C16822_ELISE-110-WW
Brand:Ledil

FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

2700131
Brand:Phoenix Contact
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

C18568_AMY-110-M
Brand:Ledil

FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






