Manufacturer No:10417
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Optic 10mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Luxeon Nichia Seoul Oslon |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 9.9 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive |
| Width: | 9.9 mm |
| Unit Weight: | 0.076703 oz |
HOT
FP18206_LISA3-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

FP14414_LISA2-O-PIN
Brand:Ledil

C18606_AMBER-2X2-VSM
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C16825_ELISE-70-W
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






