Manufacturer No:CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Assembly round
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree LG Innotek Lumileds Nichia Osram Samsung Seoul |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 21.8 mm |
| Height: | 14.7 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 112 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Pin Tape |
| Unit Weight: | 0.134041 oz |
HOT
C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

2700107
Brand:Phoenix Contact

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






