Manufacturer No:2700131
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Blue |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BU PSDSOELEDBU |
| Unit Weight: | 2.045325 oz |
HOT
2700119
Brand:Phoenix Contact

C16824_ELISE-70-M
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

C16822_ELISE-110-WW
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






