Manufacturer No:2700122
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED YE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Permanent Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Yellow |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_YE PSDSOELEDYE |
| Unit Weight: | 2.045325 oz |
HOT
FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

CP18578_AMY-110-WW-B
Brand:Ledil

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






