Manufacturer No:2700123
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BL YE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Blinking Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Yellow |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BL_YE PSDSOELEDBLYE |
| Unit Weight: | 2.077284 oz |
HOT
C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

2329013-1
Brand:TE Connectivity

C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil
OP005
Brand:Dialight

C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






