Manufacturer No:FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 45 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Viewing Angle: | 45 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016932 oz |
HOTOP520
Brand:Dialight

C17975_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

2328823-3
Brand:TE Connectivity

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil
OP005
Brand:Dialight

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil

FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






