Manufacturer No:C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35mm ZOOM W/ADJ 20-50 DEG ASSY SOLD SEP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 25 mm |
| Viewing Angle: | 50 deg |
| Series: | AMY-25 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 12 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 135 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.038449 oz |
HOT
FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil
CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

CP18574_AMY-110-WW-C
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C11333_CUTE-3-SS
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






