Manufacturer No:FP18200_LISA3-M-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 25 DEGREE MED BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 25 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015485 oz |
HOTC18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Brand:Ledil

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

FP18208_LISA3-O-CLIP16
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

1-2328823-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






