Manufacturer No:10414
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Optic 10mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Luxeon Nichia Seoul Oslon |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 9.9 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive |
| Width: | 9.9 mm |
| Unit Weight: | 0.053616 oz |
HOTOPK2-1-003
Brand:Dialight

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil

CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Brand:Ledil

2700122
Brand:Phoenix Contact

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

C16824_ELISE-70-M
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






