Manufacturer No:ASMT-M030
Manufacturer:Broadcom Limited
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Collimating Lens 30 Degrees
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Broadcom Limited |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Power LED ASMT-Mxxx |
| Diameter: | 20 mm |
| Viewing Angle: | 30 deg |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Broadcom / Avago |
| Color: | Clear |
| Height: | 10.8 mm |
| Length: | 20 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 250 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Press Fit |
| Width: | 20 mm |
| Unit Weight: | 0.064904 oz |
HOT
C18244_DAISY-7X1-FT-D
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Brand:Ledil

10048
Brand:Carclo Technical Plastics

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






