Manufacturer No:2700119
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED GN
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Permanent Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Green |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_GN PSDSOELEDGN |
| Unit Weight: | 2.546780 oz |
HOT
C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil

10414
Brand:Carclo Technical Plastics

2328823-3
Brand:TE Connectivity

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






