Manufacturer No:FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20X35 DEG OVAL W/LOC PIN INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 20 deg x 35 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 6.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016155 oz |
HOT
CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil

C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C17391_DAISY-7X1-WAS
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

C16827_ELISE-50-S
Brand:Ledil

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






