Manufacturer No:10139
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Optic 20mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Nichia Seoul LedEngin Luminus Oslon Avago |
| Diameter: | 20 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Height: | 9.9 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 48 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Press Fit |
| Unit Weight: | 0.274414 oz |
HOT
C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil

FP18193_LISA3-O-90-PIN
Brand:Ledil

C17975_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






