Manufacturer No:C17522_LISA4-M
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 24 Deg Med Beam w/Pins on Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 24 deg |
| Series: | LISA4 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
CP18557_AMY-110-S-C
Brand:Ledil

CP18578_AMY-110-WW-B
Brand:Ledil

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

C18244_DAISY-7X1-FT-D
Brand:Ledil

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

1-2328823-2
Brand:TE Connectivity

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






