Manufacturer No:WR424245-13K2-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 11.9uH 0.22ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 11.9 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 220 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 42 mm |
| Width: | 42 mm |
| Height: | 0.91 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 240 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.792717 oz |
HOT
WR301025-19M8-G
Brand:TDK

P9222-RAZGI8
Brand:Renesas Electronics

146179-8001
Brand:Molex

STWBC86JR
Brand:STMicroelectronics
WMRR138F-0
Brand:Pulse Electronics
760308101311
Brand:Wurth Elektronik
760308101103
Brand:Wurth Elektronik

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments

WLC1150-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies

BQ51020YFPR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






