Manufacturer No:WR483265-13F5-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 10.1uH 0.27ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 10.1 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 270 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 48.2 mm |
| Width: | 32.2 mm |
| Height: | 1.25 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
BQ51050BRHLR
Brand:Texas Instruments
P9235A-RBNDGI
Brand:Renesas Electronics

WR483265-15F5-G
Brand:TDK
P9225-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics

146179-0001
Brand:Molex

STWLC68JRH
Brand:STMicroelectronics

WR221230-36M8-G
Brand:TDK

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments

WR111180-49F5-G
Brand:TDK

WTSC-6R3K-A11
Brand:Bel Signal Transformer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






