Manufacturer No:BP3622
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils WIRELESS CHARGER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Length: | 24 mm |
| Width: | 17 mm |
| Height: | 1.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT760308101214
Brand:Wurth Elektronik
760308105309
Brand:Wurth Elektronik
P9235A-RBNDGI8
Brand:Renesas Electronics

IWTX55R0DZEB8R9KF1
Brand:Vishay / Dale

WRSR-16R7K-11
Brand:Bel Signal Transformer

STWBC86JR
Brand:STMicroelectronics

BQ51051BRHLR
Brand:Texas Instruments

BQ51222YFPR
Brand:Texas Instruments

P9221-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics
760308103202
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






