Manufacturer No:WR221230-36M8-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 22X12X0.87mm Oval Rx coil unit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 27.9 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 1.21 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 22 mm |
| Width: | 12 mm |
| Height: | 0.87 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 36 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.198116 oz |
HOT
760308103305
Brand:Wurth Elektronik

BQ51051BRHLT
Brand:Texas Instruments

WR301025-19M8-G
Brand:TDK
760308101410
Brand:Wurth Elektronik
760308103109
Brand:Wurth Elektronik

BQ51050BRHLT
Brand:Texas Instruments
PCA9430HKZ
Brand:NXP Semiconductors

BQ50002ARHBR
Brand:Texas Instruments

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments

WRSC-26R0K-11
Brand:Bel Signal Transformer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






