Manufacturer No:WT202012-15F2-ID
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wearable Wireless Tx Coil 20x20x0.12mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 6.2 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 80 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 2 Layer |
| Diameter: | 20.3 mm |
| Height: | 2.84 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 45 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.569119 oz |
HOT
IWTX5050FEEB100KF1
Brand:Vishay / Dale
760308102210
Brand:Wurth Elektronik

IWAS4832AAEB220JF1
Brand:Vishay / Dale

IWAS4832ABEB110JF1
Brand:Vishay / Dale
760308104119
Brand:Wurth Elektronik
760308110
Brand:Wurth Elektronik
760308101311
Brand:Wurth Elektronik

WT151512-22F2-ID
Brand:TDK

WR483265-13F5-G
Brand:TDK

BQ51050BRHLR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






