Manufacturer No:WT252512-8F2-SM
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wearable Wireless Tx Coil
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 2.76 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 150 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Diameter: | 25 mm |
| Height: | 2.05 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 28 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.772782 oz |
HOT
WRSC-47R0K-08
Brand:Bel Signal Transformer
760308111
Brand:Wurth Elektronik

LTC4125EUFD#PBF
Brand:Analog Devices

WTM905525-12F2-12V-G
Brand:TDK

BQ51050BYFPR
Brand:Texas Instruments
760308105
Brand:Wurth Elektronik

BQ51051BRHLT
Brand:Texas Instruments
760308103109
Brand:Wurth Elektronik

IWAS3222CZEB190JF1
Brand:Vishay / Dale

WRM483265-10F5-12V-G
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






