Manufacturer No:WTM905525-12F2-12V-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 12V 15W Tx Coil Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 10 uH |
| Function: | Transmitter |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 87 mm |
| Width: | 52 mm |
| Height: | 5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 12 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| Shape: | Rectangular Flat |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 2.491841 oz |
HOT760308100141
Brand:Wurth Elektronik
760308101103
Brand:Wurth Elektronik

BQ51013BQWRHLRQ1
Brand:Texas Instruments

LTC4120EUD-4.2#PBF
Brand:Analog Devices

BQ51003YFPR
Brand:Texas Instruments

LTC4125EUFD#PBF
Brand:Analog Devices

WRSR-16R7K-11
Brand:Bel Signal Transformer
760308103147
Brand:Wurth Elektronik
760308102210
Brand:Wurth Elektronik
760308101311
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






