Manufacturer No:WT505090-10F2-LP-G1
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Tx WrlessChrgingCoil 6.3uH .06ohm LowProf
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 6.3 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 60 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Diameter: | 51.4 mm |
| Height: | 2.69 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.615263 oz |
HOT
WT202012-15F2-ID
Brand:TDK

WT505090-10K2-A11-G
Brand:TDK

P9221-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics

146179-4001
Brand:Molex
760308101411
Brand:Wurth Elektronik

BQ51051BYFPR
Brand:Texas Instruments

BQ51051BRHLR
Brand:Texas Instruments

WLC1115-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies
760308104119
Brand:Wurth Elektronik
760308105214
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






