Manufacturer No:WT525225-12F2-MA2-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Tx Wireless Charging Coil 10.5uH 0.06ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 10.5 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 60 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 52 mm |
| Width: | 52 mm |
| Height: | 3.74 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 12 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
WR303050-12F5-ID
Brand:TDK

BQ51025YFPT
Brand:Texas Instruments
760308101411
Brand:Wurth Elektronik
760308105214
Brand:Wurth Elektronik

IWTX50R0DZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale
P9225-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics

BQ51013BQWRHLRQ1
Brand:Texas Instruments

STWBC86JR
Brand:STMicroelectronics

STWLC38JRM
Brand:STMicroelectronics
760308101105
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






