Manufacturer No:59156-1-T-02-A
Manufacturer:Littelfuse
Type:
Description:Proximity Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Adhesive Mount |
| Brand: | Littelfuse |
| Height: | 3 mm |
| Length: | 12.7 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 51955/51956 Flange Mount Series |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Width: | 9 mm |
HOT
MA40S4R
Brand:Murata Electronics

Z4D-C01
Brand:Omron Electronics

FDC2214QRGHTQ1
Brand:Texas Instruments

SX9330ICSTRT
Brand:Semtech

59220-010
Brand:Littelfuse

VL53L3CXV0DH/1
Brand:STMicroelectronics

59150-2-V-05-A
Brand:Littelfuse

E2A-S12KS04-WP-B12M
Brand:Omron Automation and Safety

VCNL3030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors

ICF12L45F04M1IO
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






