Manufacturer No:Ag1171
Manufacturer:Silvertel
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules Ringing SLIC low cost SIL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Silvertel |
| Product Category: | Interface Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Interface Modules |
| Type: | SLIC |
| Number of Channels / Ports: | - |
| Maximum Data Rate: | - |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V to 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Silvertel |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Unit Weight: | 0.676802 oz |
HOT
BB-485DRCI-PH
Brand:Advantech

USB-ETHERNET-AX88772B
Brand:Olimex Ltd.

AW24-G300
Brand:DIGI
NX-CIF105
Brand:Omron Automation and Safety

2688666
Brand:Phoenix Contact

BP-3S-RS-R40
Brand:IEI

PCI-10S-RS-R41
Brand:IEI
DS9490R#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

PCA-6106-0B2E
Brand:Advantech

70504
Brand:Auvidea
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






