Manufacturer No:ZED-F9R-03B
Manufacturer:u-blox
Type:GPS Modules
Description:GNSS / GPS Modules u-blox F9 dual band GNSS module high precision Dead Reckoning LGA 17x22 mm 250 pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | GNSS / GPS Modules |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Interface Type: | I2C UART USB |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Protocol - GPS GLONASS: | GPS GNSS |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | u-blox |
| Dimensions: | 22 mm x 17 mm x 2.4 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Product Type: | GPS Modules |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
MGM240LD22VIF2
Brand:Silicon Labs

LEA-M8S-0
Brand:u-blox

ESP32-C6-WROOM-1-N4
Brand:Espressif Systems

CFSA69594P1-30NF
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

JODY-W377-00A
Brand:u-blox
MA995.A.001
Brand:Taoglas

MGM240LA22UIF2
Brand:Silicon Labs
SRE3W084-S9P
Brand:Antenova
JODY-W263-01A
Brand:u-blox

XBRR-24DMRM
Brand:DIGI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






