Manufacturer No:SRF3W077-100
Manufacturer:Antenova
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas Flexible PCB antenna for Wi-Fi6E applications
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | PCB Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Number of Bands: | 3 Band |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 8 mm |
| Height: | 0.15 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Antenova |
| Cable Length: | 100 mm |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
NEO-M9N-00B
Brand:u-blox
KG100SABMD
Brand:Quectel

MGM240PB22VNA3
Brand:Silicon Labs

TFM.110A
Brand:Taoglas

BGM240SB22VNA2
Brand:Silicon Labs

CFSA69594P1-B30D3F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

MAX-M10S-00B
Brand:u-blox

MGM240PA32VNA3R
Brand:Silicon Labs

XBRR-24DMRM
Brand:DIGI

217853-1000
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






