Manufacturer No:L000320-04
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas OMNI 2x2 MIMO BATON 617-960/1472-6000MHz - Type N (Female) - 50cm (1.6ft) Pigtail - Cellular & GNSS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Outdoor Antennas |
| Type: | Cellular Antennas |
| Minimum Frequency: | 617 MHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Protocol - Bluetooth BLE - 802.15.1: | Bluetooth BLE |
| Protocol - Cellular NBIoT LTE: | Cellular LTE |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 10 W |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Bands: | 1 Band |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Antenna Connector Type: | N-Type Female |
| Length: | 554 mm |
| IP Rating: | IP67 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity |
| Cable Length: | 16 ft |
| Frequency Range: | 617 MHz to 6 GHz |
| Polarization: | Linear |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT453-00148R
Brand:Laird Connectivity

ANT-W63-FPC2-M4-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

L000320-04
Brand:TE Connectivity

ANT-GNFPC-SHL1100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

OMB.915.B05F21
Brand:Taoglas

XBRR-24Z8PS-J
Brand:DIGI

FXC.46.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

BGM240PA22VNA3R
Brand:Silicon Labs

MAX-M10S-00B
Brand:u-blox

MGM240PA32VNN3R
Brand:Silicon Labs
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






